حفاظ شاخ گوزنی تیغی بوته ای

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp

حفاظ شاخ گوزنی تیغی بوته ای
حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان جزء بهترین و امن‌ترین حفاظ های موجود در بازار تلقی کرد. شاخ گوزنی ها سالهاست که وظیفه‌ی تامین امنیت منازل مسکونی، ویلاها و حتی مراکز اداری، امنیتی و دولتی را به عهده دارند. استقبال فوق العاده‌ی مردم از شاخ گوزنی، سبب شد تا تولید کنندگان به دنبال ساخت قطعات نوین شاخ گوزنی با قابلیت های جدید باشند. در این میان، حفاظ شاخ گوزنی تیغی را می‌توان جدیدترین و برترین محصول این تلاش‌ها به شمار آورد.
شاخ گوزنی تیغی با نگاهی نوین و بهره گیری از شیوه‌های مدرن طراحی تولید شده است. حصارکشی با استفاده از شاخ گوزنی تیغی ایمن‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای حفاظت از املاک شخصی محسوب می‌شود.
انواع شاخ گوزنی
شاخ گوزنی ها مدل‌های مختلفی دارند. از پرفروش‌ترین و بهترین مدل های شاخ گوزنی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• شاخ گوزنی بوته ای
• حفاظ شاخ گوزنی نیزاری
• حصار شاخ گوزنی لیلیوم
• شاخ گوزنی آبشاری

حفاظ شاخ گوزنی تیغی بوته ای

اما شاخ گوزنی تیغی یک نوع مدرن از شاخ گوزنی ها می‌باشد که خود به تنهایی از مدل‌های فوق تشکیل شده است. به بیان دیگر حفاظ شاخ گوزنی تیغی یک شکل و یا یک مدل شاخ گوزنی نیست. بلکه شاخ گوزنی تیغی سبکی جدید در طراحی و ساخت این حفاظ ارزشمند محسوب می‌شود.
نوع تیغ‌ها، جنس متریال‌های مورد استفاده، سبک طراحی و روش ساخت شاخ گوزنی تیغی با سایر مدل های حفاظ شاخ گوزنی متفاوت است. در واقع شاخ گوزنی تیغی خود دارای مدل‌های مختلفی همچون شاخ گوزنی تیغی بوته ای، نیزاری، آبشاری و … است.
چرا شاخ گوزنی تیغی؟
شاخ گوزنی تیغی از ایمنی بسیار بالاتری نسبت به سایر مدل های شاخ گوزنی برخوردار است. علاوه بر آن تیغ‌های براق و درخشان آن، زیبایی و جلوه‌ی خاصی به این حفاظ ارزشمند بخشیده است.
شاخ گوزنی تیغی با داشتن تیغ‌های متعدد و پرشمار بر روی میلگردهای خود، امکان بالا رفتن و عبور از خود را غیرممکن ساخته است. این تیغ‌ها کاملا مشابه با تیغ‌های تیز و بران سیم خاردار تبری است.
چه شرکت‌ها و برندهایی شاخ گوزنی تیغی تولید می‌کنند؟
این حفاظ ارزشمند، یعنی شاخ گوزنی تیغی، تا به امروز تنها در اروپا تولید می‌شد. با این حال تلاش صنعتگران پارس مفتول و همت متخصصان ایرانی، سبب شده است تا امروز هم میهنان گرانقدرمان نیز بتوانند از این کالای نوین و فوق العاده در حصارکشی املاک خود بهره‌مند شوند.

گروه تولیدی پارس مفتول نخستین برند ایرانی است که با بالاترین کیفیت، اقدام به ساخت انواع مدل های حفاظ شاخ گوزنی تیغی، از جمله شاخ گوزنی تیغی بوته ای نموده است. تمامی محصولات پارس مفتول از لحاظ کیفیت و قیمت، قابل مقایسه با نمونه‌های اروپایی می‌باشند.
شاخ گوزنی تیغی بوته ای چیست؟
شاخ گوزنی تیغی بوته ای از منظر تراکم تیغ‌ها و میلگردها مشابه با مدل حصار شاخ گوزنی معمولی است. با این تفاوت که همان میزان مشابه تراکم، ایمنی بسیار مطلوب‌تر و مناسب‌تری را ایجاد خواهد کرد.
شاخ گوزنی بوته ای از میلگردها و تیغ‌های درهم تنیده و پرشماری تشکیل شده است که عبور سارقان را بسیار سخت می‌کند.
علاوه بر موارد فوق، شاخ گوزنی تیغی بوته ای در ارتفاع و عرض‌های متنوعی تولید می‌شود. بدیهی است هر چه ارتفاع و عرض حفاظ شاخ گوزنی افزایش یابد، سطح ایمنی آن نیز افزایش خواهد یافت. البته این مساله با افزایش وزن حفاظ و در نتیجه بالا رفتن قیمت آن نیز همراه خواهد بود.
توصیه‌ی ما به شما عزیزان در حین خرید شاخ گوزنی، از جمله شاخ گوزنی تیغی بوته ای، خرید این حفاظ با حداقل ارتفاع 1 متر و عرض 50 سانتی متر است. این ابعاد باعث خواهد شد تا خیال شما از بابت امنیت منزل، ویلا و محل کارتان کاملا آسوده شود.
کاربرد شاخ گوزنی تیغی بوته ای
استفاده از شاخ گوزنی در مناطق بسیار متعدد و متنوعی امکان پذیر است. در حقیقت شاخ گوزنی بهترین انتخاب ممکن برای حصارکشی بسیاری از مناطق به شمار می‌رود.
ویژگی‌های ممتاز شاخ گوزنی در مقایسه با سایر ابزارآلات حفاظتی، از جمله فنس، سیم خاردار و انواع توری ‌ها، سبب شده است تا استفاده از این حفاظ فلزی ساخته شده از میلگرد، نسبت به سایر اقلام و محصولات امنیتی، رونق بیشتری داشته باشد.
برخی از ویژگی‌های برتر شاخ گوزنی در مقایسه با سیم خاردار، فنس و توری در حصارکشی، عبارتند از:
• استفاده از میلگرد به جای مفتول در ساخت
• عدم امکان بریدن آن با ابزارآلات دستی
• غیرقابل خم شدن
• زیبایی و شرایط ظاهری مناسب‌تر
این‌ها تنها بخشی از برتری‌های شاخ گوزنی در قیاس با سیم خاردار است. اما شاخ گوزنی تیغی بوته ای به تنهایی از ویژگی‌هایی بسیار پرشمارتر بهره می‌برد که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.
1- تیغ‌های بدنه
برخلاف سایر مدل های شاخ گوزنی، شاخ گوزنی تیغی بوته ای بر روی سطح خود و در تمام نقاط، تیغ دارد. این امر باعث می‌شود که بالا رفتن از سیم خاردار تیغی غیرممکن به نظر برسد.

2- زیبایی
سیم خاردار تیغی بوته ای نسبت به شاخ گوزنی بوته ای معمولی، بسیار زیباتر است. این امر سبب شده است تا سیم خاردار تیغی بوته ای برای ساختمان‌های نوساز و یا مجتمع‌های مسکونی، تجاری و اداری مجلل یک انتخاب ایده‌آل محسوب شود.
3- طراحی نوین
سیم خاردار تیغی بوته ای یک محصول مدرن تلقی می‌شود. این کالا تا به امروز تنها در کشورهای اروپایی تولید و استفاده می‌شد. با این حال گروه تولیدی پارس مفتول، پیشران ساخت قطعات حفاظتی در ایران، مفتخر است که برای نخستین بار در ایران، اقدام به ساخت و توزیع سیم خاردار تیغی بوته ای نموده است.
طراحی مدرن سیم خاردار تیغی بوته ای سبب شده است که این کالا به عنوان یک کالای نوین، تمام توقعات مصرف کننده را به نحوی عالی برآورده کند.
سخن پایانی
سیم خاردار، انواع توری ها و فنس، جزء محبوب‌ترین و پرکاربردترین محصولات حفاظتی محسوب می‌شوند که هنوز هم از کاربرد مناسب و بالایی برخوردارند. هنوز نیز استفاده از سیم خاردار برای دور باغ و یا بهره‌گیری از فنس و توری برای حصارکشی، بسیار متداول و مناسب است. با این وجود شاخ گوزنی تیغی، به عنوان جدیدترین دستاورد بشر در حوزه‌ی ساخت قطعات حفاظتی، از زیبایی، سطح کیفی و امنیت بسیار بالاتری برخوردار می‌باشد.
شما عزیزان می‌توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت انواع شاخ گوزنی، سیم خاردار، پایه فنس، توری، فنس و پایه سیم خاردار به وبسایت پارس مفتول مراجعه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.